Arçelik Şirinevler Servisi

Oy veriniz:
[Toplam Puan: 1 Average: 5]

arcelik-servisi

TIKLA ARA: 0212 643 16 13

Arçelik servisi olarak istanbul anadolu yakası ve avrupa yakasının tamamına 7/24 servis hizmeti sunmaktayız.
Uzun süredir bu sektörde bulunmamız nedeniyle alanlarında tecrübeli personeller ile çalışmaktayız. Çalışanlarımızın tüm teçhizat ve ekipmanları tam ve eksiksiz bulunduğundan makineleriniz taşınırken ve bakımı yapılırken kaliteli hizmet verdiğimizin garantisini vermekteyiz.

Arçelik Şirinevler Servisi, ana hizmetimiz Arçelik markalı ürünlerin tamir ve onarımını yapmaktır.
Bu hizmetimizi aldığınız zaman yanında otomatikmen devreye giren 1 yıl garanti hizmeti ve orjinal yedek parça hizmetimiz vardır. Garanti hizmetimiz ile elektrikli cihazlarınızı tamir ettikten sonra eğer 1 yıl içinde bir daha arıza yaşanırsa ücretsiz tamir etmekteyiz. Böylece ürünleriniz her zaman garanti hizmetimiz ile güvence altında olacaktır.

Orjinal yedek parça hizmetimiz ile makinalarınızın parçalarından kaynaklanan bir sorun var ise bunu isteğiniz üzere yenisi ile değiştirmekteyiz. Böylece makinalarınız artık yıpranmış elemanlarından kurtulup eski performansına dönecek hem de kullanım ömrü uzayacaktır.

Arçelik beyaz eşyalarınız için değişmez gerçek arızalarınızda uzman bir kişiyi bulmak önemlidir çünkü bu ürünler çok hassastır yapılan arızanın tekrarlanmaması için en son eğitimi almış teknisyenlerimiz ve en donanımlı araçlarımız ile Şirinevlerda da hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Arçelik Şirinevler Servisine 0212 643 16 13 numaralı çağrı merkezi numaramız dan bizlere ulaşabilirsiniz.