Bebek Arçelik Servisi

Oy veriniz:
[Toplam Puan: 0 Average: 0]

Arçelik Servisi

Arçelik Bebek servisi’nde uzman ekibimiz ile 7/24 Bebek semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.İletişim : TIKLA ARA: 0212 643 16 13

Uzun süredir bu sektörde bulunmamız nedeniyle alanlarında tecrübeli personeller ile çalışmaktayız. Çalışanlarımızın tüm teçhizat ve ekipmanları tam ve eksiksiz bulunduğundan makineleriniz taşınırken ve bakımı yapılırken kaliteli hizmet verdiğimizin garantisini vermekteyiz.

Bebek arçelik servisi, olarak ana hizmetimiz Arçelik markalı Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık Makinesi, Elektrikli Süpürge gibi ürünlerin tamir ve onarımını yapmaktır. Bu hizmetimizi aldığınız zaman yanında otomatikmen devreye giren 1 yıl garanti hizmeti ve orjinal yedek parça hizmetimiz vardır. Garanti hizmetimiz ile elektrikli cihazlarınızı tamir ettikten sonra eğer 1 yıl içinde bir daha arıza yaşanırsa ücretsiz tamir etmekteyiz. Böylece ürünleriniz her zaman garanti hizmetimiz ile güvence altında olacaktır.

Orjinal yedek parça hizmetimiz ile makinalarınızın parçalarından kaynaklanan bir sorun var ise bunu isteğiniz üzere yenisi ile değiştirmekteyiz. Böylece makinalarınız artık yıpranmış elemanlarından kurtulup eski performansına dönecek hem de kullanım ömrü uzayacaktır.

Yıllardır İstanbul merkezli olarak hizmet vermekteyiz. Teknik servis olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş her zaman kaliteli hizmet den ödün vermeden haftanın 6 günü siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.Sizlerde bizimle iletişime geçerek makinalarınızın arızasının hızlı bir şekilde tespit edilerek kesin bir çözüm ile onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Tamirini yaptığımız ürünlerde fiyatlandırmamız gayet uygun ve bütçenizi yormayacak şekilde hesaplanmaktadır. Atölye ye alınan cihazlarınız da genel bakım ücretsiz yapılmaktadır. Sizlerde bu avantajlı paket ve ekonomik fiyatlara makinelerinizin tamirini yaptırabilirsiniz.

Arçelik beyaz eşyalarınız için değişmez gerçek arızalarınızda uzman bir kişiyi bulmak önemlidir çünkü bu ürünler çok hassastır yapılan arızanın tekrarlanmaması için en son eğitimi almış teknisyenlerimiz ve en donanımlı araçlarımız ile Bebek’de de hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Bebek arçelik servisi’ne 0212 643 16 13 numaralı çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bebek Arçelik Servisi Olarak Bebek Bölgesinde Hizmet Veriyoruz.

Bebek Bölgesine En Yakın Servis

TIKLA ARA : 0212 643 16 13

Bebek Arçelik Servisi

[showmap lat=”41.078222″ lng=”29.036544″ marker=”1″ caption=”Bebek Arçelik Servisi ” sizeW=”274px” sizeH=”300px” map=”ROADMAP” zoom=”17″ scroll=”1″ street=”1″ zoomcontrol=”1″ pan=”1″ mapcontrol=”1″ overview=”1″]