Üsküdar Arçelik Beyaz Eşya Tamircisi

Oy veriniz:
[Toplam Puan: 0 Average: 0]

Üsküdar Arçelik Beyaz Eşya Tamircisi

Üsküdar Arçelik Beyaz Eşya Tamircisi nerede, iletişim numarası gibi sorularınızın cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Üsküdar Arçelik Beyaz Eşya TamircisiÜsküdar Arçelik Beyaz Eşya Tamircisi‘ne ulaşmanın en kolay yolu 0212 643 16 13 numaramızı aramaktır. Servisimiz buzdolabı tamiri, çamaşır makinası tamiri, bulaşık makinası tamiri ve küçük ev aletleri gibi cihazların tamir hizmetini vermektedir.

Yetki belgeli işinde uzman ekiplerimiz ile Üsküdar ilçesi tüm mahallelerine servis hizmeti vermekteyiz. Arıza yapan cihazlarınızın yerine yenisini almak artan fiyat artışından dolayı zor olacaktır. Bozulan parça tamir edilerek cihazın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Arıza yapan ürününüz (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi) için servisimizi arayarak teknik servis desteği talep edebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda Üsküdar arçelik servis ekibimize iletilir. Servis ekibimiz en kısa süre içerisinde sizler ile iletişime geçerler ve arızanız hakkında bilgi edinerek adresinize gelmeden önce gerekli ekipmanları yanlarında hazır bulundurarak size doğru yola çıkarlar. Ekibimiz gerekli tedbirleri alarak galoş kullanarak evinize girerler. Bozulan cihazınızın arıza tespitini yaparak sizlere arıza ve tamiri hakkında bilgi verirler. Arıza yapan parça değişmesi gerekiyorsa ustalarımız orijinal yedek parça ile bozulan parçayı değiştirirler. Bu değişen parça otomatikman servisimiz tarafından 1 yıl garanti kapsamındadır. Eğer tekrar aynı parçadan dolayı sorun yaşarsanız servisimiz ücretsiz bir şekilde bu parçanın değişimini sağlar. Yapılan bu işlemler sonunda ustamız size detaylı bilgi alabileceğiniz servis formunu doldurarak teslim eder. Bu servis formunu kaybetmemeniz gerekmektedir, bu form yapılan işleminizin garanti belgesi yerine geçmektedir.

Üsküdar Arçelik Tamircisi

Sizlerde bizimle iletişime geçerek makinalarınızın arızasının hızlı bir şekilde tespit edilerek kesin bir çözüm ile onarılmasını sağlayabilirsiniz. Tamirini yaptığımız ürünlerde fiyatlandırmamız gayet uygun ve bütçenizi yormayacak şekilde hesaplanmaktadır. Üsküdar bölgesinde hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Üsküdar Arçelik Beyaz Eşya Tamircisi‘ne ulaşmak veya bu konuda bilgi almak için 0212 643 16 13 numaralı çağrı merkezi numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

 

 


Detaylı Bilgi : Arçelik Servisi

Tıkla Ara : 0212 643 16 13

Tıkla WhatsApp’tan Usta’ya sor (7/24) : WhatsApp Destek Hattı