Arçelik 2388 CMS No Frost Buzdolabı Servisi

Oy veriniz:
[Toplam Puan: 0 Average: 0]

 

Arçelik 2388 CMS No Frost Buzdolabı Servisi

Arçelik buzdolabı servisi, Arçelik 2388 CMS buzdolabı soğutmuyor, Arçelik 2388 CMS buzdolabı ses çıkartıyor, Arçelik 2388 CMS buzdolabı servisi, Arçelik 2388 CMS buzdolabı arıza, Arçelik 2388 CMS buzdolabı motoru, Arçelik 2388 CMS buzdolabı buzlanma yapıyor, Arçelik no frost buzdolabı servisi,   bunun gibi sorularının cevabını aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.


DUYURU: Buzdolabınızdaki ürünlerin bozulma ihtimali olduğundan buzdolabı servis randevularına öncelik verilir.


Arçelik 2388 CMS No Frost Buzdolabı Servisi

 

Arçelik 2388 CMS No Frost Buzdolabı hakkında arızalarınızı gidermek için 0212 643 16 13 numaramızdan size en yakın servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Günümüzde ev eşyalarından olmazsa olmazı dediğimiz ürünlerin ilk sırasından hiç kuşkusuz buzdolabı bulunuyor diyebiliriz. Buzdolabınızda bir arıza görüyor veya seziyorsanız içerisindeki ürünlerinizin bozulmaması için hemen servisimizi arayarak bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Servis yoğunluğuna göre buzdolabı arızalarına öncelik verilir ve en kısa zamanda uzman ekibimiz evinize gelerek arıza tespitini yapar. Arıza tespiti yapıldıktan sonra gereken işlemler size bildirilerek arıza onarımı buzdolabınız alınmadan yerinde yapılır. Onarım sırasında eğer bir parça değişikliği oluyorsa, değiştirdiğimiz parçalara 1 yıl garanti süresi verilmektedir. Değişen parça tekrardan  arıza yaparsa ve bu arıza bizden kaynaklıysa takılan parça ücretsiz bir şekilde tekrardan değiştirilir. Arçelik buzdolabı servisi ekibimiz buzdolaplarınıza müdahale edebilecek gerekli sertifikalara sahiptir.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Sizde bu hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız size en yakın Arçelik buzdolabı servisi ‘ne ulaşmak için 0212 643 16 13  numaramızdan bizimle iletişime geçip servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Arçelik Buzdolabı’nın başlıca arızaları ;

Arçelik Buzdolabı Çalışmıyor
Arçelik Buzdolabım Çalışıyor Ama Soğutmuyor
Arçelik Buzdolabının Alt Bölmesi Soğutmuyor
Arçelik Buzdolabı Su Akıtıyor
Arçelik Buzdolabı Ses Yapıyor
Arçelik Buzdolabının Kapısı Kapanmıyor
Arçelik Buzdolabı Buzlanma Yapıyor
Arçelik Buzdolabı Soğutucu Bölmesi Terleme Yapıyor
Arçelik Buzdolabının Motoru ( Kompresör ) Çalışmıyor


Diğer Arçelik Buzdolabı Modellerini Görmek İçin Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir