Arçelik 5070 NF No Frost Buzdolabı Servisi

Oy veriniz:
[Toplam Puan: 0 Average: 0]

 

Arçelik 5070 NF No Frost Buzdolabı Servisi

Arçelik buzdolabı servisi, Arçelik 5070 NF buzdolabı soğutmuyor, Arçelik 5070 NF buzdolabı ses çıkartıyor, Arçelik 5070 NF buzdolabı servisi, Arçelik 5070 NF buzdolabı arıza, Arçelik 5070 NF buzdolabı motoru, Arçelik 5070 NF buzdolabı buzlanma yapıyor, Arçelik no frost buzdolabı servisi,   bunun gibi sorularının cevabını aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.


DUYURU: Buzdolabınızdaki ürünlerin bozulma ihtimali olduğundan buzdolabı servis randevularına öncelik verilir.


Arçelik 5070 NF No Frost Buzdolabı Servisi

 

Arçelik 5070 NF No Frost Buzdolabı  hakkında arızalarınızı gidermek için 0212 643 16 13 numaramızdan size en yakın servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Günümüzde ev eşyalarından olmazsa olmazı dediğimiz ürünlerin ilk sırasından hiç kuşkusuz buzdolabı bulunuyor diyebiliriz. Buzdolabınızda bir arıza görüyor veya seziyorsanız içerisindeki ürünlerinizin bozulmaması için hemen servisimizi arayarak bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Servis yoğunluğuna göre buzdolabı arızalarına öncelik verilir ve en kısa zamanda uzman ekibimiz evinize gelerek arıza tespitini yapar. Arıza tespiti yapıldıktan sonra gereken işlemler size bildirilerek arıza onarımı buzdolabınız alınmadan yerinde yapılır. Onarım sırasında eğer bir parça değişikliği oluyorsa, değiştirdiğimiz parçalara 1 yıl garanti süresi verilmektedir. Değişen parça tekrardan  arıza yaparsa ve bu arıza bizden kaynaklıysa takılan parça ücretsiz bir şekilde tekrardan değiştirilir. Arçelik buzdolabı servisi ekibimiz buzdolaplarınıza müdahale edebilecek gerekli sertifikalara sahiptir.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Sizde bu hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız size en yakın Arçelik buzdolabı servisi ‘ne ulaşmak için 0212 643 16 13  numaramızdan bizimle iletişime geçip servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Arçelik Buzdolabı’nın başlıca arızaları ;

Arçelik Buzdolabı Çalışmıyor
Arçelik Buzdolabım Çalışıyor Ama Soğutmuyor
Arçelik Buzdolabının Alt Bölmesi Soğutmuyor
Arçelik Buzdolabı Su Akıtıyor
Arçelik Buzdolabı Ses Yapıyor
Arçelik Buzdolabının Kapısı Kapanmıyor
Arçelik Buzdolabı Buzlanma Yapıyor
Arçelik Buzdolabı Soğutucu Bölmesi Terleme Yapıyor
Arçelik Buzdolabının Motoru ( Kompresör ) Çalışmıyor


Diğer Arçelik Buzdolabı Modellerini Görmek İçin Tıklayın

One thought on “Arçelik 5070 NF No Frost Buzdolabı Servisi

 • iyi çalışmalar,
  4 ay önce arçelik nf 5070 buzdolabı aldım
  soğutması normal gibi gözüküyor fakat kompresör durduğu halde fan motoru sürekli çalışıyor ,durmuyor
  3-4 ay içerisinde bir iki defa durduğuna şahit oldum, dolabım prosödürlere uygun konumdadır sağından solundan arkasından hava sürkilasyonunu etkileyecek hiçbir sıkıntısı yoktur.
  servislerden arıza veya değil şeklinde tatmin edici cevap alamıyorum.
  bilgilendirmenizi rica ediyorum.0 532 784 23 78

Comments are closed.