Arçelik 6586 SC Bulaşık Makinesi Servisi

Oy veriniz:
[Toplam Puan: 0 Average: 0]

Arçelik 6586 SC Bulaşık Makinesi Servisi ,

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi, Arçelik 6586 SC bulaşık makinesi su akıtıyor, Arçelik 6586 SC bulaşık makinesi temiz yıkamıyor, Arçelik 6586 SC bulaşık makinesi su boşaltmıyor, Arçelik 6586 SC bulaşık makinesi su almıyor, Arçelik 6586 SC bulaşık makinesi suyunu ısıtmıyor, Arçelik Bulaşık Makinesi arıza, Arçelik Bulaşık Makinesi tamir, Arçelik 6586 SC bulaşık makinesi arıza, genellikle karşılaştığımız arızalar bunlardır. Bu ve buna benzer arızalarınız var ise çözüme ulaşmak için bizimle 0212 643 16 13 numaramızdan iletişime geçin.


DUYURU:   Size en yakın mobil servisimiz: 0541 271 67 51 tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.


 

Arçelik 6586 SC Bulaşık Makinesi ServisiBulaşık Makinesi evlerde veya lokantalarda mutfak gereçlerinin daha hızlı yıkanmasını sağlamak için üretilmiştir. Arçelik 6586 SC bulaşık makinesi ,modelide sizler için iş gücünü kaldırmak ve  kolaylık sağlamak amacıyla için üretilen bir modeldir.
Bulaşıkların üstünde bulunan elinizle yıkayarak çıkartamayacağınız lekeleri kolaylıkla söküp atan bu makineler artık evlerde mutfakların bir parçası haline gelmiştir.Gayet ekonomik olan ve yaptığı işlev ile iyi bir tasarruf dönüşümü sağlayan bulaşık makineleri bütçenizi fazla yormayacak fiyatlarıyla göz dolduruyor.
Bulaşık makinesinde de çamaşır makinesinde de bulunan ön yıkama, ana yıkama, durulama ve kurutma programları vardır.Programlar yıkanılacak bulaşığa göre seçilmelidir ve ayarlar yapılmalıdır.
Bulaşıkların yıkanılmasında yağmurlama yöntemi kullanılır. Yıkama motoru suyu fıskiyelere basınçlayarak hem fıskiyenin dönmesini hem de hızlı bir şekilde suyu fırlatmasını sağlamaktadır suyun çarpmasıyla birlikte de bardaklar tabaklar çatal ve kaşıklar üzerindeki bulaşıklar kolaylıkla ayrılmaktadır. Suyun sıcak olması da mutfak gereçlerinin üzerlerinde bulunan kirliliği dezenfekte etmiş olur.

Arçelik Bulaşık Makinesini Nasıl Çalışır?
1)Makine fişi prize takılır.
2)Takıldıktan sonra gelen enerji besleme kablosundan parazit kondansatörüne bundan sonra da açma kapama anahtarına gelmektedir.
3)Anahtar çalıştırılma konumuna getirilir.
4)Programlama aygıtı programlardan birine alınır.
5)Açma kapama anahtarı kapı emniyet anahtarına gelerek kapağın kapatıldığından emin olur.
6)Kapı kapatıldıktan sonra su seviye anahtarı elektrikli su musluklarını çalıştırır.
7)Su musluktan ve yumuşatma kabı üzerinden kazana dolar.
8)Su yeteri kadar dolduğunda su seviye anahtarının açık kontağı kapanır kapalı kontağı açılır ve su girişindeki elektrikli vananın enerjisi kesilerek makineye su girişi durdurulmuş olur.
9)Program aygıtından termostat üzerinden ısıtıcıya enerji gelir.
10)Rezistans suyu ısıtır. Su istenilen dereceye geldiğinde ısıtıcının enerjisi kesilir.
11)Bu esnada yıkama motoru devreye girerek fıskiyelere su verir.
12)Isınan su tazyikli olarak alt ve üst fıskiyelerden gelerek bulaşıkları yıkamaya başlar.

Arçelik Bulaşık Makinası Parçaları

-Parazit kondansatörü
-Açma kapama anahtarı
-Kapı emniyet anahtarı
-program cihazı
-Su seviye anahtarı
-Su giriş vanası
-Yıkama motoru
-Termostat
-Rezistans
-Su yumuşatma kabı
-Tuz kabı
-Su boşaltma pompa motoru
-Isıtıcı bulbu
-Deterjan rölesi
-Parlatıcı rölesi


Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Sizde bu hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız size en yakın Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi ‘ne ulaşmak için 0212 643 16 13  numaramızdan bizimle iletişime geçip servis kaydı oluşturabilirsiniz.


Arçelik Bulaşık Makinesi Arıza ve Çözümleri


Diğer Arçelik Bulaşık Makinesi Modellerini Görmek İçin Tıklayın