Arçelik buzdolabı  Halkalı Servisi

Oy veriniz:
[Toplam Puan: 0 Average: 0]

Arçelik buzdolabı  Halkalı Servisi’nde uzman ekibimiz ile 7/24 Halkalı semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz. İletişim : TIKLA ARA: 0212 643 16 13

Buzdolabı karmaşık bir beyaz eşyadır, yani demek istediğimiz bişr arızası meydana geldiğinde kullanıcıların onaracağı bir işlem olmamaktadır. Ayrıca, gün boyu çalışan ve yiyeceklerinizi taze tutan en zor çalışan ev aletidir.  Özellikle yaz aylarının gelişi ile beraber, kullanmış olduğunuz buzdolaplarınızın soğutmaması sizin başınızı ağrıtabilmektedir. Böyle olduğu zaman yapmış olduğunuz yemekleriniz bozulabilir ve dökmek zorunda kalabilirsiniz. Almış olduğunuz meyve ve sebzeleri buzdolabınız soğutamadığı için atabilirsiniz. Bu gibi durumlarda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Buzdolabı servis ağımız İstanbul’un tüm noktalarına ilçe ve mahallelerine hizmet vermektedir.

Uygun fiyat avantajlarımız sayesinde sizlere tasarruflu bir servis hizmeti sunuyoruz.Buzdolabı tamiri ve onarımını yaptırdığınız taktirde otomatikmen devreye giren 1 yıl garanti hizmeti ve orjinal yedek parça hizmetimiz vardır.

Buzdolabı servisi olarak karılaştığımız arızaları uzman kadromuz ile kısa sürede ve garantili olarak çözerek sizlerin zor durumda kalmasını önlemekteyiz.

Yıllardır İstanbul merkezli olarak hizmet vermekteyiz. Teknik servis olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş her zaman kaliteli hizmet den ödün vermeden haftanın 6 günü siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Sizlerde bizimle iletişime geçerek makinalarınızın arızasının hızlı bir şekilde tespit edilerek kesin bir çözüm ile onarılmasını sağlayabilirsiniz. Tamirini yaptığımız ürünlerde fiyatlandırmamız gayet uygun ve bütçenizi yormayacak şekilde hesaplanmaktadır. Halkalı’da da  hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Halkalı Arçelik Buzdolabı servisine ulaşmak için 0212 643 16 13 numaralı çağrı merkezi numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

Halkalı Arçelik Buzdolabı Servisi Olarak Halkalı Bölgesinde Hizmet Veriyoruz.

TIKLA ARA : 0212 643 16 13