Arçelik çamaşır makinası su almıyor

Oy veriniz:
[Toplam Puan: 0 Average: 0]

 

Arçelik çamaşır makinası su almıyor?, Arçelik çamaşır makinam su almıyor?, Arçelik çamaşır makinam az su alıyor ? bu gibi sorularınızın cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Arçelik çamaşır makinalari günümüzde evlerin vazgeçilmezi haline gelen ve en çok tercih edilme sebepleri hem iş gücünü ortadan kaldırması hem de oldukça tasarruf sağlamasıdır.
Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle hızlı ve akıllı modelleri çıkmaya başlamış ve yeni özellikleri ile insanların ilgisini çekmeyi başarmıştır.Tabi bununla beraber çeşitli arızalar göstermeye başlamıştır.Bunlardan birisi Arçelik çamaşır makinesi su almıyor arızası ;

Arçelik Çamaşır Makinesi Su Almıyor

1-Su seviye anahtarı bozuk olabilir
2-Şebeke musluğu kapalı olabilir
3-Su giriş hortumu bükülmüş veya tıkalı olabilir

Bu Arızanın Giderilmesi:

Eğer sizlerde çamaşır makineleriniz de bu gibi bir sorunla karşılaşırsanız ilk olarak makinenizin ön kapağının kilidini yerine tam oturduğundan emin olunuz. Sonrasında ise şebeke musluğunu kontrol ediniz kapalı ise açınız. Şebeke musluğunu açtıktan sonra da su giriş hortumu filtrelerini temizleyerek tıkanma veya bükülme varsa düzeltiniz. Makinenizi yeniden çalıştırıp başlattığınızda aynı sorun devam ediyorsa 0212 643 16 13 numarasını arayarak Arçelik Çamaşır Makinesi Servisimizden randevu alabilirsiniz.