Arçelik Çamaşır Makinesi Sıkma yaparken Ses çıkartıyor, Sallanıyor

Oy veriniz:
[Toplam Puan: 0 Average: 0]

Arçelik Çamaşır Makinesi Sıkma yaparken Ses çıkartıyor, Sallanıyor

Arçelik Çamaşır Makinesi servisi, Arçelik Çamaşır makinesi sıkma yaparken ses çıkartıyor, Arçelik Çamaşır makinesi yerinde durmuyor, Arçelik Çamaşır makinesi yürüyor, Arçelik Çamaşır makinesi titriyor, gibi sorularınızın cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.


BİLGİ : Tamir için atölyeye alınan cihazlarınıza 85 TL değerindeki genel bakım ücretsiz yapılmaktadır.


 

Çözüm : 

  • Çamaşır Makinesinin yeri uygun (ahşap,çukur,eğimli) olmayabilir.
  • Çamaşır Makinesinin yeri uygun değilse altında su geçirmez, kalın bir parça koyabilirsiniz.
  • Cihaza çamaşırları dengeli bir şekilde yükleyiniz. Çamaşırlar miktarı fazla olabilir. Üst tarafta iki yumruk kadar boşluk bırakmanız gerekmektedir.
  • Çamaşır makinesinin altında bulunun ayakları sağa sola çevirerek makinenin dengesini ayarlayabilirsiniz.

NOT | Çözüm konusunda bunlar dışında yapabileceğiniz bir uygulama yoktur. Bu arıza iç takım ile ilgili bir arızadır profesyonel destek almanız gerekmektedir.

Bu adımları uyguladıktan sonra cihazınız ses çıkarmaya, yerinden oynamaya devam ediyorsa bu bir arıza göstergesidir. Size en yakın Arçelik Çamaşır Makinesi Servisimizi 0212 643 16 13 numaradan arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere gelen servisimiz sertifikalı uzman teknisyenlerdir. Arızanızı sizi mağdur etmeden en kısa zamanda yerinde onarım yaparak çözmeye çalışırlar. Değişen parça olursa, bu parça fabrika onaylı orjinal yedek parça olup 1 yıl garantilidir. Bu hizmetimizden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Diğer Arçelik Çamaşır Makinesi Arızaları ve Çözümleri