Arnavutköy En Yakın Arçelik Servisi

Oy veriniz:
[Toplam Puan: 0 Average: 0]

Arnavutköy Arçelik Servis Ücreti Ne Kadar?

Arçelik Arnavutköy servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Arnavutköy semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz. İletişim : TIKLA ARA: 0212 643 16 13

Arnavutköy arçelik servisi olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi beyaz eşyalarınıza teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Uzun süredir bu sektörde bulunmamız nedeniyle alanlarında tecrübeli personeller ile çalışmaktayız. Çalışanlarımızın tüm teçhizat ve ekipmanları tam ve eksiksiz bulunduğundan makineleriniz taşınırken ve bakımı yapılırken kaliteli hizmet verdiğimizin garantisini vermekteyiz. Arnavutköy arçelik servisi, olarak ana hizmetimiz Arçelik markalı Buzdolabı, Çamaşır makinesiBulaşık Makinesi, Elektrikli Süpürge gibi ürünlerin tamir ve onarımını yapmaktır. Bu hizmetimizi aldığınız zaman yanında otomatikman devreye giren 1 yıl garanti hizmeti ve orijinal yedek parça hizmetimiz vardır. Garanti hizmetimiz ile elektrikli cihazlarınızı tamir ettikten sonra eğer 1 yıl içinde bir daha arıza yaşanırsa ücretsiz tamir etmekteyiz. Böylece ürünleriniz her zaman garanti hizmetimiz ile güvence altında olacaktır.

 

 

Arçelik arnavutköy buzdolabı servis ücreti ne kadar?

Arnavutköy bölgesinde arçelik buzdolabı servis ustalarımız sizler servis kaydı oluşturduktan sonra en kısa sürede adresinize gelirler. Gelen yetki belgeli servis ekiplerimiz arıza tespitini yaptıktan sonra sizlere arızanın neden kaynaklandığını ve çözümü konusunda bilgi verirler. Bu çözüm doğrultusunda size fiyat teklifi hazırlarlar, bu fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde servis ücreti alınmamaktadır. Eğer arızayı yaptırmak istemezseniz de sadece servis ücreti ödemeniz gerekmektedir. Buzdolabı arızaları içerisindeki yiyecek ve içeceklerin zarar görmemesi için servis ekiplerimiz tarafından en hızlı ve kısa sürede çözülmeye çalışır.

Arçelik arnavutköy çamaşır makinesi servis ücreti ne kadar?

Çamaşır makinası arızalarını genelde standart arızalardır. Çamaşır makinası su boşaltmıyor, sıkma yapmıyor, yerinden oynuyor, ses yapıyor gibi arızalar çıkartmaktadır. Profesyonel servis ekiplerimiz bu arızaları makinanızı atölyemize almadan olduğu yerde tamir etmekteyiz. Arıza tespitini yapan ekibimiz size fiyat teklifi hazırlarlar, bu fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde servis ücreti alınmamaktadır. Eğer arızayı yaptırmak istemezseniz de sadece servis ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Arçelik bulaşık çamaşır makinesi servis ücreti ne kadar?

Bulaşık makinası arızalarını genelde standart arızalardır. Bulaşık makinası su boşaltmıyor, su almıyor, yısıtmıyor gibi arızalar çıkartmaktadır. Profesyonel servis ekiplerimiz bu arızaları makinanızı atölyemize almadan olduğu yerde tamir etmekteyiz. Arıza tespitini yapan ekibimiz size fiyat teklifi hazırlarlar, bu fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde servis ücreti alınmamaktadır. Eğer arızayı yaptırmak istemezseniz de sadece servis ücreti ödemeniz gerekmektedir.

 

Sizlerde bizimle iletişime geçerek makinalarınızın arızasının hızlı bir şekilde tespit edilerek kesin bir çözüm ile onarılmasını sağlayabilirsiniz. Tamirini yaptığımız ürünlerde fiyatlandırmamız gayet uygun ve bütçenizi yormayacak şekilde hesaplanmaktadır. Arnavutköy bölgesinde hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Arnavutköy arçelik servis ücreti ne kadar, bu konuda bilgi almak için 0212 643 16 13 numaralı çağrı merkezi numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.