Bahçelievler Arçelik Servis Ücreti Ne Kadar?

Oy veriniz:
[Toplam Puan: 0 Average: 0]

Bahçelievler Arçelik Servis Ücreti Ne Kadar?

Arçelik Bahçelievler servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Bahçelievler semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz. İletişim : TIKLA ARA: 0212 643 16 13

Bahçelievler arçelik servisi olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi beyaz eşyalarınıza teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Uzun süredir bu sektörde bulunmamız nedeniyle alanlarında tecrübeli personeller ile çalışmaktayız. Çalışanlarımızın tüm teçhizat ve ekipmanları tam ve eksiksiz bulunduğundan makineleriniz taşınırken ve bakımı yapılırken kaliteli hizmet verdiğimizin garantisini vermekteyiz. Bahçelievler arçelik servisi, olarak ana hizmetimiz Arçelik markalı Buzdolabı, Çamaşır makinesiBulaşık Makinesi, Elektrikli Süpürge gibi ürünlerin tamir ve onarımını yapmaktır. Bu hizmetimizi aldığınız zaman yanında otomatikman devreye giren 1 yıl garanti hizmeti ve orijinal yedek parça hizmetimiz vardır. Garanti hizmetimiz ile elektrikli cihazlarınızı tamir ettikten sonra eğer 1 yıl içinde bir daha arıza yaşanırsa ücretsiz tamir etmekteyiz. Böylece ürünleriniz her zaman garanti hizmetimiz ile güvence altında olacaktır.

Bahçelievler arçelik servis ücreti ne kadar?

Servis ekiplerimiz size geldiklerinde arıza tespitini yapıp size fiyat bildirdiklerinde eğer fiyat teklifini kabul edip arızanın onarılmasını isterseniz servis ücreti almayacaktır. Eğer verilen teklifi kabul etmeyip yaptırmak istemezseniz servis ücretini sizden talep edeceklerdir.

Bahçelievler arçelik buzdolabı servis ücreti ne kadar?

Buzdolabı servis ücretimiz diğer servis ücretlerimiz gibi standarttır. Buzdolabınızda yaşadığınız arıza için gelen ekiplerimiz arıza tespiti yaparak sizlere fiyat bilgisi verirler. Bu bilgi doğrultusunda eğer buzdolabınızı yaptırmak isterseniz servis ücreti talep edilmemektir sadece işlem ücreti alınmaktadır. Eğer arıza onarımını yaptırmak istemezseniz ekiplerimiz servis ücreti talep etmektedirler. Arçelik Bahçelievler Buzdolabı Servisi olarak arızalı düşündüğünüz yaz aylarının vazgeçilmezi haline gelen arçelik buzdolabı tamircisi ile iletişim kurmanız gerekmektedir.

Buzdolabı Çalışmıyorsa ?

 • Elektrik bağlantısını ve sigortayı kontrol edin. Arıza elektriksel ise Elektrikçi çağırın.
 • Elektrik bağlantılarında sorun yok ise, bizi arayabilirsiniz.

Buzdolabı servisi olarak karılaştığımız arızaları uzman kadromuz ile kısa sürede ve garantili olarak çözerek sizlerin zor durumda kalmasını önlemekteyiz. Bahçelievler arçelik servis ücreti ne kadar sorunuza güncel bilgi almak için bizi arayarak ve ya Whatsapp’tan sorarak

Bahçelievler Arçelik Buzdolabı altı soğutmuyor, sürekli çalışıyor, terleme yapıyor, buzlanma yapıyor, motoru çalışmıyor gibi arızalarınız varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Arıza onarımı yapılan cihazlardan servis ücreti talep edilmemektedir.


Bahçelievler arçelik çamaşır makinası servis ücreti ne kadar?

Çamaşır makinası servis ücretimiz diğer servis ücretlerimiz gibi standarttır. Buzdolabınızda yaşadığınız arıza için gelen ekiplerimiz arıza tespiti yaparak sizlere fiyat bilgisi verirler. Bu bilgi doğrultusunda eğer buzdolabınızı yaptırmak isterseniz servis ücreti talep alınmamaktadır sadece işlem ücreti alınmaktadır. Eğer arıza onarımını yaptırmak istemezseniz ekiplerimiz servis ücreti talep etmektedirler.

Çamaşır makinası servisi olarak karılaştığımız arızaları uzman kadromuz ile kısa sürede ve garantili olarak çözerek sizlerin zor durumda kalmasını önlemekteyiz.

Bahçelievler Arçelik Çamaşır makinesi çalışmıyor, su akıtıyor, suyunu boşaltmıyor, ses çıkarıyor, yerinden oynuyor, temiz yıkamıyor gibi arızalarınız varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Atölyemize alınan cihazlarınıza 120 TL değerindeki genel bakım ve temizlik işlemlerini ücretsiz yapıyoruz.


Bahçelievler arçelik bulaşık makinası servis ücreti ne kadar?

Bulaşık makinası servis ücretimiz diğer servis ücretlerimiz gibi standarttır. Buzdolabınızda yaşadığınız arıza için gelen ekiplerimiz arıza tespiti yaparak sizlere fiyat bilgisi verirler. Bu bilgi doğrultusunda eğer buzdolabınızı yaptırmak isterseniz servis ücreti talep istenmemektedir sadece işlem ücreti alınmaktadır. Eğer arıza onarımını yaptırmak istemezseniz ekiplerimiz servis ücreti talep etmektedirler.

Bulaşık makinası servisi olarak karılaştığımız arızaları uzman kadromuz ile kısa sürede ve garantili olarak çözerek sizlerin zor durumda kalmasını önlemekteyiz.

Arçelik Bulaşık makinesi çalışmıyor, su akıtıyor, suyunu boşaltmıyor, temiz yıkamıyor gibi arızalarınız varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bölge Servisi olarak arızalı cihazlarınızın arıza tespitini yapıyoruz. Cihazınızın arızası onarılması gerekiyorsa yerinde veya servisimizde tamirini sağlıyoruz.

  • Bulaşık makinesi su akıtıyorsa Garantili Teknik Servis ekibimize ulaşınız
  • Bulaşık makinesi yıkama programı başlamıyorsa Garantili Teknik Servis ekibimize ulaşınız
  • Bulaşık makinesi gürültülü çalışıyorsa Garantili Teknik Servis ekibimize ulaşınız
  • Bulaşık makinesi bugulu yıkıyorsa Garantili Teknik Servis ekibimize ulaşınız
  • Bulaşık makinesi hiç çalışmıyorsa Garantili Teknik Servis ekibimize ulaşınız
  • Bulaşık makinesi deterjan almıyorsa Garantili Teknik Servis ekibimize ulaşınız
  • Bulaşık makinesi tabak ve bardakları çiziyorsa Garantili Teknik Servis ekibimize ulaşınız
  • Bulaşık makinesi tüm arıza ve mekanik sorunlarda Garantili Teknik Servis ekibimize ulaşınız

Sizlerde bizimle iletişime geçerek makinalarınızın arızasının hızlı bir şekilde tespit edilerek kesin bir çözüm ile onarılmasını sağlayabilirsiniz. Tamirini yaptığımız ürünlerde fiyatlandırmamız gayet uygun ve bütçenizi yormayacak şekilde hesaplanmaktadır. Bahçelievler bölgesinde hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Bahçelievler arçelik servis ücreti ne kadar, bu konuda bilgi almak için 0212 643 16 13 numaralı çağrı merkezi numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

 

Content missing

 


Detaylı Bilgi : Arçelik Servisi

Tıkla Ara : 0212 643 16 13

Tıkla WhatsApp’tan Usta’ya sor (7/24) : WhatsApp Destek Hattı