Büyükçekmece Arçelik Servisi Telefon Numarası

Oy veriniz:
[Toplam Puan: 0 Average: 0]

Büyükçekmece Arçelik Servisi Telefon Numarası

Arçelik Büyükçekmece servis telefon numarası, iletişim bilgileri, en yakın servisi bilgisine ulaşarak çağrı merkezi prosedürleriyle uğraşmadan direk olarak Büyükçekmece arçelik servisine ulaşabilirsiniz.

Büyükçekmece Arçelik Beyaz Eşya Servisi olarak tecrübeli kadromuzla, teknolojik yeniliklere dayalı çözümler üreterek, daima kendini geliştiren, teknolojiyi yakından takip eden, yüksek altyapıya sahip eğitimli ve tam donanımlı ekibiyle beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarının parça değişikliği yaptırdığınız takdirde 1 yıl garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Büyükçekmece’ın her semti ve mahallelerine servis vermekteyiz.

Büyükçekmece Arçelik Servisimizi Tercih etmenizin sebepleri;

1. Büyükçekmece Arçelik servisimiz fabrikasından orijinal yedek parça temin etmekteyiz.
2. İşinde Tecrübeli ve uzman servis ustalarımız mevcuttur.
3. Servisimiz haftanın 6 günü size servis hizmeti vermektedir.
4. Servisimiz için müşterilerimizin memnuniyeti önemlidir.

Sizlerde hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Büyükçekmeceda Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi Telefon Numarası

Arçelik Büyükçekmece çamaşır makinesi servisi telefon numarası, iletişim bilgileri, en yakın servis bilgilerini öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz.

Beyaz eşyalar evlerde olmazsa olmaz eşyalardır. Günlük hayatta özellikle de ev hanımlarının en büyük destekçisi beyaz eşyalardır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve fırınlı ocak gibi eşyalar bir evde en çok ihtiyaç duyulan ve sürekli olarak kullanılan eşyalardır. Nitekim bu eşyalar kullanıldıkça eskir ve arıza yapabilir. Böyle durumlarda Arçelik Büyükçekmece çamaşır makinesi servisi olarak müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Çamaşır makinesinde dikkat edilmesi gereken noktalar;
• Çamaşır yıkarken uygun deterjan ve doğru miktarı seçiniz. Aksi takdirde aşırı köpürme ve temiz yıkamama şikayetleri ile karşılaşabilirsiniz.
• Yıkanacak ya da kurutulacak giysileriniz üzerinde bulunan temizleme ve kurutma talimatlarına uymaya özen gösteriniz.
• Çamaşır makinelerinde her yıkamadan sonra kapaktaki lastik conta bükümlerini temizleyiniz ve ıslak bırakmayınız.
• Çamaşır makinelerinde her yıkamadan sonra kapaktaki lastik conta bükümlerini temizleyiniz ve ıslak bırakmayınız.
• Her yıkamadan sonra kapağı hafif açık bırakınız.

Arçelik çamaşır makinesi arızaları ve çözümleri için bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Arıza onarımı yapılan cihazlardan servis ücreti talep edilmemektedir


Büyükçekmeceda Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi Telefon Numarası

Arçelik Büyükçekmece bulaşık makinesi servisi telefon numarası, iletişim bilgileri, en yakın servis bilgilerini öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz.

Bulaşık makineleri oldukça ince işçilik ürünü karmaşık cihazlardır. Günlük yaşamınızda sık sık yardımınıza koşarlar ama bazen arızalanmaları da normaldir. Bulaşık makinesi arızaları genelde makinenizin servisinin çözeceği sorunlardır. Ne var ki bazı arızalar da aslında çok basit bir nedene dayanabilir ve kendi kendinize çözebilirsiniz. Arızanın hangi ölçekte olduğuna karar vermek için bulaşık makineleri hakkında biraz bilgi edinmekte fayda var. Karar vermeyi kolaylaştırmak için en çok rastlanan bulaşık makinesi arızalarından bazılarının nedenlerine ve çözüm yöntemlerine değinelim. Bulaşık makinesi su almıyor. Bulaşık makinelerinin su almamasının birçok nedeni olabilir. Bu en önemli sorunlardan biridir. Çünkü su yoksa temizlik de yoktur! Elbette teknisyen değilsiniz ama makineniz su almadığında birkaç “ilkyardım” hamlesi var. Öncelikle makineyi bağladığınız muslukları kontrol edip suyun açık olduğundan emin olun.
(Elbette sular kesik de olmamalı!) Musluk ışığınız yanıp sönüyorsa bu, su kesintisinin değil başka bir sorunun işareti. Yapabileceğiniz bir şey yoksa makineyi çok kurcalamadan bizimle İletişime geçebilirsiniz. Makinenizin su almamasının başka bir nedeni de pompa motorunda meydana gelen bir arıza olabilir.

Arçelik bulaşık makinesi arızaları ve çözümleri için bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Atölyemize alınan cihazlarınıza 120 TL değerindeki genel bakım ve temizlik işlemlerini ücretsiz yapıyoruz.


Büyükçekmeceda Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik Büyükçekmece buzdolabı servisi telefon numarası, iletişim bilgileri, en yakın servis bilgilerini öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz.

Büyükçekmece Arçelik Buzdolabı Servisi Olarak, Soğutmayan Buzdolabı Derdine Son Veriyoruz.• Yiyeceklerinizi nofrost Buzdolabınıza mümkün olduğu kadar iyi ambalajlı veya kapalı kaplarda yerleştiriniz, aksi takdirde yüzeysel terlemeler ve koku şikayetleri ile karşılaşabilirsiniz.
• Buzdolabının içine yiyecekleri sıcakken koymayınız, aksi takdirde yüzeysel terlemeler, soğutma yetersizliği ve aşırı karlanmalar ile karşılaşabilirsiniz.
• Buzdolabınızın kapısını uzun süre açık tutmamaya dikkat ediniz, aksi takdirde yüzeysel terlemeler, soğutma yetersizliği ve aşırı karlanmalar ile karşılaşabilirsiniz.
Gerek bakım gerekse tamir için Büyükçekmece buzdolabı servisi olarak hizmet vermekteyiz
Arıza kapsamında olan sensör arızası, anakart arızası, rezistans arızası, kompresör arızası, termostat arızası, kapak arızaları, su akıtma ve her türlü soğutma probleminde devreye girmektedir. İhtiyaç duyulduğunda buzdolabı bakımı için Büyükçekmece Arçelik buzdolabı servisi hizmetinizdedir.

Arçelik buzdolabı arızaları ve çözümleri için bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Detaylı Bilgi : Arçelik Servisi

Tıkla Ara :  0212 643 16 13

Tıkla WhatsApp’tan Usta’ya sor (7/24) : WhatsApp Destek Hattı