Fatihde Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Oy veriniz:
[Toplam Puan: 0 Average: 0]

Fatihde Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi’nde uzman ekibimiz ile 7/24 Fatih semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz. İletişim : TIKLA ARA: 0212 643 16 13

Fatih Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi, Kirli çamaşırların temizlenmesi, çamaşır makinesinin olmadığı durumlarda ciddi bir emek harcanmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle pek çok kişi herhangi bir sorunun yaşanması durumunda çamaşır makinesi tamiri için servis arayışına girmektedir. Her ev için en önemli ve en işlevsel eşyalar, beyaz eşyalar olmaktadır. Hayatı büyük oranda kolay hale getiren bu eşyalar ile yorucu yaşam içerisinde büyük bir rahatlık sağlanabilmektedir. Günümüzde, kişiye en fazla yarar sağlayan aletler arasında yer alan bu makineler, birçok farklı durumda az emekle çok verim alınabilmesini mümkün hale getirmektedir.

Atölyeye alınan cihazlara 170 TL değerindeki periyodik bakımlarını ücretsiz yapıyoruz.

arçelik çamaşır makinesi servisiÇamaşır makinesi tamirinin güvenilir olabilmesi için garanti konusuna dikkat edilmesi gerekmektedir. Garanti imkanı sunmayan firmalar, çoğunlukla kaliteli hizmet sunmamakta ve meydana gelebilecek herhangi bir sorun için sorumluluk kabul etmemektedir. İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde hizmet veren firmamız, çamaşır makinesi tamiri için en kaliteli orijinal ürünleri kullanmanın yanında 1 yıl garanti sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkartmaktadır.
Bu sayede çamaşır makinesi ile ilgili tekrar bir problem yaşanması durumunda firmamız tarafından 1 yıl boyunca ücretsiz bir şekilde tamir hizmeti verilmektedir.

Yıllardır İstanbul merkezli olarak hizmet vermekteyiz. Teknik servis olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş her zaman kaliteli hizmet den ödün vermeden haftanın 6 günü siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Sizlerde bizimle iletişime geçerek makinalarınızın arızasının hızlı bir şekilde tespit edilerek kesin bir çözüm ile onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Arçelik Çamaşır makineleri için değişmez gerçek arızalarınızda uzman bir kişiyi bulmak önemlidir çünkü bu ürünler çok hassastır yapılan arızanın tekrarlanmaması için en son eğitimi almış teknisyenlerimiz ve en donanımlı araçlarımız ile Fatih’da da hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Fatih Arçelik Çamaşır makinesi servisine ulaşmak için 0212 643 16 13 numaralı çağrı merkezi numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.